WSSE Kielce

Font Size

Cpanell
Jesteś tutaj: Start Promocja Zdrowia Trzymaj Formę Trzymaj Formę - aktualności Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!"

Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!"


trzymaj formę 2019Zgodnie z Regulaminem Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!", w dniu 20 grudnia 2019 r. zamknięta została możliwość rejestracji szkół.

Weryfikację nadesłanych zgłoszeń zakończono 15 stycznia 2020. Weryfikacja formalna uwzględniała sprawdzenie dotrzymania przez szkołę terminu przesłania formularza zgłoszenia do Internetowego Systemu Konkursowego. Do postępowania konkursowego zakwalifikowani zostali uczniowie, których rodzice wyrazili zgodę na udział ucznia
w Konkursie, zgodę na przetwarzanie danych osobowych ucznia, zgodę na przetwarzanie danych osobowych rodzica ucznia oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku ucznia.

O wyniku weryfikacji szkoły i koordynatorzy zostaną poinformowani mailowo.

Kolejnym etapem udziału w konkursie jest wybór przez szkołę terminu przeprowadzenia I etapu – szkolnego online. Tego wyboru należy dokonać  w czasie od 20 stycznia 2020 r. do 14 lutego 2020 r.

Na podstawie raportu uwzględnionego w systemie konkursowym w bieżącym roku szkolnym w województwie świętokrzyskim  do konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia zakwalifikowało się  329 uczniów z 49 szkół podstawowych.

Jesteś tutaj: Start Promocja Zdrowia Trzymaj Formę Trzymaj Formę - aktualności Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!"